Strona 1 z 1

Polski serwer Dayz mod!

PostNapisane: 9 maja 2016, o 21:48
przez Machlak83
Witam wszystkich

Panowie i panie myślałem ostatnio nad serwerem do Dayz moda na wersji 1.8.7 oczywiście czysta Vanilla Dayz bez żadnych modyfikacji itp ;)

Okazało się że jest możliwość postawienia takiego serwera, aczkolwiek potrzebne by były osoby do pomocy przy konfiguracji a także znające się na skryptowaniu.
Można taki serwer odpalić na próbę i zobaczyć czy wogóle będą chętni na grę na nim, w nazwie nie miałby PL tylko EU by skusić do niego zagranicznych graczy choć myślę że i tak większość z nich stanowili by nasi rodacy.

Wszystkie dorosłe osoby zainteresowane pomocą znające się na stawianiu takiego serwera, jego konfiguracji czy skryptowaniu proszę o kontakt w tym temacie lub na PW a będziemy myśleć dalej ;)

Jak znajdą już się jakieś osoby do pomocy to będziemy rozmawiać o szczegółach z moim bratem który taki serwer by postawił bo ma taką możliwość w pracy.

Pozdrawiam

Re: Polski serwer Dayz mod!

PostNapisane: 10 maja 2016, o 20:32
przez Szympek
Pomysł przedni, aczkolwiek Twój player base średnio będzie na poziomie 5 osób + jacyś zagraniczni gracze w sumie ~10 także nie wiem czy jest sens stawiania takowego serwera, zważając na to, iż istnieją 2 bardzo dobre serwery do Dayz Vanila UK 434 oraz Dayz Europa. Na obu owych serwerach można znaleść wielu naszych rodaków.

Re: Polski serwer Dayz mod!

PostNapisane: 11 maja 2016, o 13:43
przez Machlak83
zapomniałem napisać że ludzie potrzebni są do konfiguracji itp. a serwer będzie za darmo ;)