Widget
Administrator
TEAM: RP
Widget

Przeniesione: cziting

Postprzez Widget » 16 mar 2015, o 14:52

tom3kb napisał(a):Wiesz skoro ostatnio był 13marca to jak ci miał odpisać na pw ;)

Pomyliłeś z 8 marca :).

KoA odeszła z serwera i jak widać chyba z portalu, bo nie zbanowałem gościa, który według nich czituje "bo oni tak uważają".
Nie śpię bo trzymam Czerno
// Nie przyjmuję zaproszeń na Steam, więc daruj sobie poganianie mnie //

KahlcamPL
KahlcamPL
KahlcamPL

Re: Kids Of Apocalypse

Postprzez KahlcamPL » 16 mar 2015, o 16:17

hehe to widze ze to jakas znana grupa tutaj na stronce? ;)
a co nie można sprawdzić w logach czy ten gość czituje czy nie?

Pozdrawiam

Myzreal
Myzreal
Stary piernik
Myzreal

Postprzez Myzreal » 16 mar 2015, o 17:25

Lol, wyobraziłem sobie logi z wpisami typu "XXX is cheating!".

Ale by było fajnie :P

Bachu
Stary piernik

Postprzez Bachu » 16 mar 2015, o 18:08

Myzreal napisał(a):Lol, wyobraziłem sobie logi z wpisami typu "XXX is cheating!".

Ale by było fajnie :P

Takie czary, to tylko na dayz.pl.

Widget
Administrator
Widget

Postprzez Widget » 16 mar 2015, o 18:51

KahlcamPL napisał(a):a co nie można sprawdzić w logach czy ten gość czituje czy nie?

Nie, z prostej przyczyny, nie ma dostępu do żadnych logów. A żadnej akcji w grze nie można uwiarygodnić. Jeżeli ktoś mi wrzuci screena, "o, ten koleś tam był i czitował" to jedyny argument dlaczego go zbanowałem to uwierzenie osobie to zgłaszającej. Dlatego że nie ma żadnej możliwości weryfikacji takiej informacji. Na dayz.pl pewne osoby dostały bana za to, że jakiś randomowy koleś powiedział adminowi, że to na pewno oni i zrobił screena z którego nic nie wynikało. Jeżeli uznać za fakt, że jeżeli ktoś ma taki sam ubiór to znaczy że sprzęt jest kopiowany, to pewnie połowa teamów która się ubiera tak samo żeby się rozpoznać zostanie zbanowana :>.

Niestety ufać to jest ciężko, z tego co poczytałem różne teksty na forach to to zgłoszenie było złośliwe i zrobione przez gościa który ich nienawidził, bo flejmował ich na forum. Skąd więc miałbym mieć pewność że zgłoszenie nie jest po prostu atakiem na kogoś? Tym bardziej że czytam jak to niektóre osoby się lubią na shoutboxie :). Ale nie tylko to jest powodem. Dlaczego mam ufać że ktoś rozumie przyczynę tego co się dzieje. A ktoś może mieć kijowy internet i nie robić celowo tego co się dzieje z jego postacią. Jak mam mu udowodnić co robi i dlaczego? Sam nie zobaczę to nie uwierzę :)

Gubernator
TheDonator
TEAM: |KoA|
Gubernator

Postprzez Gubernator » 16 mar 2015, o 19:47

Widget napisał(a):
KahlcamPL napisał(a):a co nie można sprawdzić w logach czy ten gość czituje czy nie?

Nie, z prostej przyczyny, nie ma dostępu do żadnych logów. A żadnej akcji w grze nie można uwiarygodnić. Jeżeli ktoś mi wrzuci screena, "o, ten koleś tam był i czitował" to jedyny argument dlaczego go zbanowałem to uwierzenie osobie to zgłaszającej. Dlatego że nie ma żadnej możliwości weryfikacji takiej informacji. Na dayz.pl pewne osoby dostały bana za to, że jakiś randomowy koleś powiedział adminowi, że to na pewno oni i zrobił screena z którego nic nie wynikało. Jeżeli uznać za fakt, że jeżeli ktoś ma taki sam ubiór to znaczy że sprzęt jest kopiowany, to pewnie połowa teamów która się ubiera tak samo żeby się rozpoznać zostanie zbanowana :>.

Niestety ufać to jest ciężko, z tego co poczytałem różne teksty na forach to to zgłoszenie było złośliwe i zrobione przez gościa który ich nienawidził, bo flejmował ich na forum. Skąd więc miałbym mieć pewność że zgłoszenie nie jest po prostu atakiem na kogoś? Tym bardziej że czytam jak to niektóre osoby się lubią na shoutboxie :). Ale nie tylko to jest powodem. Dlaczego mam ufać że ktoś rozumie przyczynę tego co się dzieje. A ktoś może mieć kijowy internet i nie robić celowo tego co się dzieje z jego postacią. Jak mam mu udowodnić co robi i dlaczego? Sam nie zobaczę to nie uwierzę :)

I to jest właśnie jeden z powodów dlaczego opuściliśmy twój serwer Widget. Lubisz ubarwiać swoje historyjki i co złego to zawsze KoA. Jesteś dziwny tyle ci powiem. Myślałem że jak ktoś pisze do ciebie na PW to zostaje to między tymi osobami ale widzę że ty jeszcze nie dorosłeś do swojego wieku i zachowujesz się gorzej jak niektóre gimby może dlatego też zawsze trzymasz ich stronę... Obrazek

cyrq
Konto usunięte

Postprzez cyrq » 16 mar 2015, o 20:16

słaba drama, 2/10.

Myzreal
Myzreal
Stary piernik
Myzreal

Postprzez Myzreal » 16 mar 2015, o 20:21

"Program do podwyższania pingu" :D

tom3kb
Stary piernik
tom3kb

Postprzez tom3kb » 16 mar 2015, o 20:53

A to dlatego tak ciszej na SB. :)

Widget
Administrator
Widget

Postprzez Widget » 16 mar 2015, o 21:17

Gubernator napisał(a):I to jest właśnie jeden z powodów dlaczego opuściliśmy twój serwer Widget. Lubisz ubarwiać swoje historyjki i co złego to zawsze KoA. Jesteś dziwny tyle ci powiem. Myślałem że jak ktoś pisze do ciebie na PW to zostaje to między tymi osobami ale widzę że ty jeszcze nie dorosłeś do swojego wieku i zachowujesz się gorzej jak niektóre gimby może dlatego też zawsze trzymasz ich stronę...

Nie był to z mojej strony atak, nie czułem również powodu dla którego miałoby to być jakieś tajne dlaczego odeszliście. A jeżeli mam być szczery to odegraliście focha :) Sorry, ale ze strony Waszego teamu to już drugi raz gdzie próbujecie jak jakaś nastolatka odgrywać drame po to że sie ugnę "bo my sobie idziemy". Czasy kiedy dawałem się nabierać na takie teksty i zagrywki minął jakieś 2 community temu. Serio, ja to rozumiem że komuś się tu nie podoba i woli grać gdzie indziej, droga wolna, po to jest tyle serwerów i community żeby ludzie mieli wybór. Tak samo nie trzymam na siłę tutaj megagimby które nie wychodzą z Elektro i gonią tam ludzi z tekstem "zajebie cie dziwko".

Tymczasem jeszcze od czasów Machlaka widzę z Waszej strony podjazdy "bo sobie pójdziemy, a przecież nas jest dużo". Spoko, robicie playerbase, jest Was dużo, inicjujecie sporo akcji na serwerze, ale nie daje to Wam pełnych praw do tego, że przychodzicie do mnie z tekstem że gość czituje i na słowo honoru mam go zbanować. Nie ufam osądom ludzi w żadnej kwestii. W przypadku relacji międzyludzkich jest dokładnie tak samo, możesz do kogoś powiedzieć jakiś tekst, jeżeli ta osoba Cię lubi się zaśmieje, powie że trollujesz i będziecie do tego wiele razy wracać pamięcią, jeżeli nie będzie knuł jak CI dopieprzyć następnym razem. Tutaj analogicznie. Jeżeli gość ma problem z netem to tylko w Twojej intencji jest to działanie celowe. Gość może powiedzieć że to nie jego wina, że ma taki interenet. I jak mam mu to udowodnić że nie robi celowo "sorry, spier... z serwera"? Już widzę hejt ze strony KoA gdybym potraktował któregokolwiek z Was w ten sposób "robisz tak bo nikt nie lubi KoA i co złego to zawsze KoA" :P

Wasze podejście do mojej osoby i tego jak rozwiązuję takie problemy wynika z tej samej zależności. A nie lubicie mnie bo dałem Wam po łapkach za zachowanie na shoutboxie parę miesięcy temu. Już samo to że macie kose z ponad połową ludzi na Czerno daje do myślenia. Tak więc sorry, czy to mój osąd że nikt Was nie lubi?

A członkowie którego zespołu zachowywali się wtedy na shoutboxie jak gimby? Kuźwa, teraz dopiero wpadłem na to, że powinienem wtedy Waszą stronę trzymać, goddamit :D

Zaloguj  •  Zarejestruj