machlak
machlak

Machlak - mroczny zabójca

Postprzez machlak » 21 sty 2015, o 22:15

Nick: Machlak
Staż w dayz/arma: 3 lata

Lata spędzone na tej wyniszczonej przez stada sztywnych Ziemi , zahartowały mnie w boju. Nie lękam się niczego ani nikogo , i przemierzam olbrzymie połacie Czarnorusi w poszukiwaniu tego co zostało z naszego pięknego świata po apokalipsie zombi. Tego co warto jeszcze szukać czyli innych ocalałych , gardzę ludźmi którzy sieją terror i spustoszenie na naszej pięknej niegdyś ziemi, i skutecznie ich eliminuje. Ja i mój SKS stanowimy jedność , tylko jemu mogę zaufać na tym świecie , on mnie rozumie i tylko on zawsze obroni przed wszelakim złem które zagląda w nasza dusze dzień i noc.
Jestem w stanie zlikwidować każdego i wszędzie , lata doświadczenia w zabijaniu nauczyły mnie jak postępować oraz czego się spodziewać na tej umierającej planecie , by zaraza ani żadna zbłąkana kula mnie nie sięgnęła.
W ramach zapłaty oczekuje tylko jedzenia a także więcej kul do mej śmiercionośnej broni. Bo to ja sieje postrach w miastach , wioskach czy polanach i zabijam wszelakie zło na tym świecie które stanie mi na drodze.
Jeśli chcesz kogoś zlikwidować to dobrze trafiłeś wyślij mi zlecenie a ja je wypełnie w 100%. Niema dla mnie rzeczy niemożliwych i każde zlecenie jest dla mnie rozkazem , który wykonam z uśmiechem na twarzy.
Zostaw wiadomość to odezwę się do ciebie i spotkamy się na Czarnorusi , lecz nie próbuj mnie oszukać bo posmakujesz kuli mego najlepszego przyjaciela.

OldStalker
Króliczek z Baloty
OldStalker

Re: Machlak - mroczny zabójca

Postprzez OldStalker » 27 sty 2015, o 12:57

:lol:
ObrazekObrazek

tom3kb
Stary piernik
tom3kb

Postprzez tom3kb » 27 sty 2015, o 15:01

A kto tu trupa odkopał ;)

OldStalker
Króliczek z Baloty
OldStalker

Postprzez OldStalker » 9 wrz 2015, o 18:10

Tak często zaglądam na forum ostatnio.

Ostatnio przesunięty w górę 9 wrz 2015, o 18:10 przez: Anonymous.
ObrazekObrazek

Zaloguj  •  Zarejestruj